لوگو آتوسا مارکتینگ

Atoosa marketing

درباره ما

طراحی هویت بصری

طراحی هویت کسب و کار شما

طراحی هویت بصری،شیوه ای است که ابتکار و هویت یک برند را به وضوح نشان می دهد باعث می شود برند با هویتی قوی با مخاطبان خود ارتباط عمیقی برقرار کند.با هویت بصری به برند خود هویت ویژه ای ببخشید و در ذهن مخاطب ماندگار شوید.

پیشنهاد ویژه آتوسا مارکتینگ برای شما

سئو

تجربه کاربری/رابط کاربری

مشاوره کسب و کار

طراحی سایت

coding

برنامه نویسی

paint

خدمات طراحی هویت بصری

paint

طراحی ست اداری

paint

طراحی سر رسید

paint

طراحی تراکت

paint

طراحی سربرگ

paint

طراحی کاتالوگ

paint

طراحی پیکتوگرام

paint

طراحی جلد کتاب

paint

طراحی فولدر

paint

طراحی تم

paint

طراحی مجله

paint

طراحی تقویم

paint

طراحی دفترچه راهنما

paint

طراحی موکاپ

paint

طراحی تراکت دورو

paint

طراحی کارت ویزیت

paint

طراحی رزومه

paint

طراحی کارت دعوتنامه

paint

طراحی پلنر

طراحی هویت بصری

،طراحی هویت کسب و کار

طراحی هویت بصری به رشد کسب و کار کمک بسیار بزرگی می کند.با ایجاد یک هویت قوی و متمایز ،برند می تواند در بین رقبا برجسته شود .این هویت ، اعتبار و اعتماد مشتریان را تقویت کرده و باعث ایجاد ارتباط عمیق تری با آن ها می شود.همچنین هویت بصری باعث تشویق مشتریان به تجربه مجدد محصولات یا خدمات برند می شود . این امر یک عامل اساسی در رشد و استقرار در بازار اثرگذار است.سفارش طراحی هویت بصری ،گامی هوشمندانه در جهت برند سازی و رشد کسب و کار است.

4 دلیل مهم برای طراحی هویت بصری

تمایز

طراحی هویت بصری به یک شرکت یا برند کمک می کند تا از رقبا تمایز یابد.این تمایز می تواند از طریق استفاده رنگ ها ،فونت ها،آرم ها و الگوهای خاص ایجاد شود.یک هویت بصری جذاب به راحتی از بین رقبا دیده  می شود . این تمایز ،ارتباط عمیق با مشتریان را برقرار می کند و آنان را به طرف خود جذب می کند.

ارتقا اعتبار

trophy

هویت بصری قوی نشان دهنده حرفه ای بودن و کیفیت بالاست .وقتی یک برند هویت بصری جذابی دارد،مشتریان به آن اعتماد بیشتری می کنند.این هویت بصری ،نشانگر موثری از ارزش ها،استاندارد ها و شعار های یک شرکت است و به مشتریان اطمینان می دهد که محصولات و خدمات ارائه شده با کیفیت و معتبر هستند.

ارتباط

هویت بصری ،یک شرکت یا برند را با مخاطبان و مشتریان مرتبط می کند.این ارتباط می تواند از طریق الگوهای طراحی ،استفاده از رنگ ها و سبک نگارش متن ها برقرار شود.این هویت بصری باعث می شود که مشتریان احساس ارتباط شخصی با برند یا شرکت کنند و این ارتباط به آن ها احساس امنیت و ارزش می دهد.

یادآوری

یک هویت بصری قوی ،برند یا شرکت را به مشتری یاد آوری می کند.این هویت بصری می تواند از طریق تصاویر ،الگوها و طرح های منحصر به فرد ایجاد شود که به طور نا محدود در محصولات ،بسته بندی ها،تبلیغات و موارد دیگر استفاده شود.به این ترتیب ،مشتریان همیشه با برند یا شرکت در تماس هستند و به طور مداوم به آن ها یادآوری می شود.

مراحل ثبت سفارش

ایستگاه اول:ثبت پروژه

بلیط پرواز پروژه ات رو ثبت کن...

ایستگاه دوم :برسی و تحقیقات

پروژه ات داره پرواز می کنه ...

پروژه درحال سفر هست

travel
ایستگاه سوم:انجام پروژه
plane-landing
ایستگاه چهارم

سفر شما با موفقیت انجام شد

5 دلیلی که آتوسا مارکتینگ را متمایز می کند

حسن انجام کار
قیمت مناسب
تیم تخصصی
سرعت
نوآوری
paint

طراحی ست اداری

طراحی ست اداری به فرآیند طراحی و تدوین اقلام مختلف هویت بصری یک سازمان یا شرکت اشاره دارد . این اقلام شامل کارت ویزیت ، سربرگ،پاکت نامه ،بروشورها و سایر عناصر طراحی است که همگی باهم در یک هاهنگی طراحی می شوند تا یک ست اداری یکپارچه و شناخت پذیر ایجاد کنند.با طراحی ست اداری،  هویت بصری سازمان به خوبی نمایش داده می شود و سازمان می تواند در میان رقبا و جامعه به خوبی تمایز پیدا کند.استفاده از طرح ها و الگوهای طراحی در تما اقلام اداری ، به برند سازی کمک می کند.طراحی حرفه ای و با کیفیت ست اداری ، تاثیر قابل توجهی در میان مشتریان و همکاران خواهد گذاشت و نشان از اهمیتی است که سازمان به جزئیات و کیفیت خود می دهد.همجنین باعث اطمینان مشتریان به کسب و کار می شود.

طراحی سررسید

طراحی سررسید به عنوان یک ابزار مهم تاثیر ویژه ای در کسب و کار دارد.سررسید باعث سازمان دهی ، برنامه ریزی و بهره وری بیشتر کارآفرینان و تیم های کسب  و کار می شود.یک سررسید با طراحی مناسب ،شامل قالبی زیبا و جذاب است که فضاهای مختلفی برای نوشتن ،برنامه ریزی و یادداشت برداری ،فراهم می کند.استفاده از رنگ ها ، الگوها، طرح ها ، تصاویر و نقوش متناسب باعث جذب مخاطب و تمایز آن از سایر سررسید ها می شود.

طراحی سررسید یک هنر خلاقانه است از جزئیات کوچک نت طرح کلی ، از ذوق و استعداد طراح سرچشمه می گیرد. طراحی سررسید نتنها ابزارکاربردی است بلکه یک اثر هنری و تجربه ی دل انگیز از نوشتن و برنامه ریزی است.

طراحی تراکت

طراحی تراکت یکی از روش های موثر برای تبلیغات و ارتباط با مشتریان است.تراکت ها کارت های کوچک چاپ شده هستند که اطلاعات و پیام های مهم درباره یک محصول خدمات یا رویداد های خاص را به مخاطبان منتقل می کنند.در طراحی تراکت باید به مواردی مثل از تصاویر جذاب ، باکیفیت و مرتبط با محتوای تراکت،طرح بندی آراسته ،انتخاب رنگ های جذاب و هماهنگ با هویت برند ، توجه وویژه ای شود.تراکت باید شامل اطلاعات مهم درباره محصول ،خدمات یا رویداد باشد.ارائه اطلاعات تماس مانند شماره تلفن، آدرس سایت و دفتر برای ارتباط با مشتری باید درج شود.

طراحی جلد کتاب

طراحی جلد کتاب نقش حیاتی در ایجاد اولین اترابط بین کتاب و خواننده دارد.این هنر با استفاده از زبان بصری ، یک داستان را برای ما نقل می کند.رنگ ها به عنوان عناصر احساسی ، از اولین لحظات کتاب ، حالت و حس کلی آن را انتقال می دهند.الگوها و طرح ها نیز به خواننده اولین نشانه از شخصیت و موضوع کتاب را می دهند.فونت ها به عنوان یک جز مهم در طراحی ،نتنها اطلاعات متنی را ارائه می دهند بلکه از طریق استایل آن ها ، احساسات و زمینه محتوایی کتاب را نشان می دهند.همچنین ترکیب تصاویر و هنر جلد ، یک پنجره هنری به داستان باز می کند و خواننده را وادار به کشف دنیای کتاب می کند. طراحی کتاب دروازه ای بازشده به عمق محتوای کتاب است . 

 

طراحی سربرگ

طراحی سربرگ یکی از اجزای مهم هویت بصری کسب و کار است و در طراحی متناسب با نوع و فعالیت شرکت ، معرفی و نمیانگر آن می باشد.سربرگ به عنوان بخشی از هویت بصری ، در ارتباط با مشتریان ،همکاران و هرکسی که با کسب و کار در تعامل است ، بسیار مهم است .

طراحی سربرگ با استفاده از المان های منحصر به فرد و هویتی منحصر به شرکت ، مشتریان را به یادگیری و به خاطر سپردن نام و برند شرکت ترغیب می کند.همچنین طراحی سربرگ به شرکت کمک می کند تا اعتماد مشتریان را جلب کند،هماهنگی و یکنواختی در تبلیغات حفظ کرده و به اعتبار شرکت اضافه کند. 

یک سربرگ خوب و معروف ،به مرور زمان به نمادی از کسب و کار تبدیل می شود و مشتریان از طریق آن ،شرکت را شناسایی می کنند و براساس تجربه قبلی خود ، درباره استفاده مجدد از خدمات تصمیم گیری می کنند.

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت یک فرصت استثنایی است تا شما و کسب و کارتان به صورت خلاقانه و جذاب به دیگران معرفی کنید.طراحی کارت ویزیت یک ترکیب هوشمندانه از المان های طراحی حرفه ای با کیفیت بالا است .با استفاده از رنگ های زنده و جذاب ، الگوهای منحصر به فرد و نقوش هنری ، کارت ویزیت شما تبدیل به یک اثر هنری مینیاتوری می شود که همه را شگفت زده می کند.کارت ویزیت دارای اطلاعات کاربردی و مهم شماست که عنوان شغلی، شماره تماس ،آدرس و طلاعات تماس شما را به اشتراک می گذارد و به عنوان یک ابزار قدرتمند به شبکه سازی شما کمک می کند.

طراحی موکاپ

طراحی موکاپ به ایحاد نمونه ای مجازی از یک محصول ، طرح یا وب سایت با استفاده از ابزارهای طراحی گرافیکی می پردازد .این نمونه ها به صورت تصویری یا تعاملی ارائه می شوند و  به کاربران و… این امکان را می دهد که تا قبل از تولید واقعی محصول ، طرح را مشاهده و ارزیابی کنند .

طراحی موکاپ به شما اجازه می دهد تا قابلیت ها، ظاهر و عملکرد محصول را بهبود بخشید و نیازها و نظرات کاربران را در مراحل اولیه دریافت کنید.این فرآیند می تواند در طراحی وب سایت  ، نرم افزار، اپلیکیشن،لوگوها و محصولات طراحی مورد استفاده قرار گیرد.

طراحی کارت دعوت

طراحی کارت دعوت باشکوه و خاص می تواند با استفاده از عناصر طراحی خلاقانه و جذاب ، تجربه بصری استثنایی را برای گیرندگان ایجاد کند.

انتخاب طرح منحصر به فرد با الهام ا سبک های هنری، طراحی مدرن با الگوهای مینیمالیستی می تواند طراحی کارت دعوت را بی نظیر کند.استفاده از رنگ های جذاب و هماهنگ مانند ترکیب رنگ های زنده و متناسب با طیف رنگ های گرم و سرد ،به کارت دعوت جذابیت بیشتری می بخشد.استفاده از الگو و تصاویر مرتبط با موضوع،جزئیات لوکس مانند جعبه یا پاکت های شیک می تواند کارت دعوت را به یک سطح بالاتر از زیبایی برساند.

طراحی تم

طراحی تم ارتباط مستقیمی با هویت بصری یک برند یا محصصول دارد و تلاش می کند تا از طریق عناصر طراحی مشابه و با استفاده از الگوها و سبک های یکسان ،ارتباطی قوی و شناخت پذیر بین محصولات مختلف برقرار کند.طراحی تم به معنای ایجاد یک طرح یا استایل بصری کامل و یکپارچه برای یک پروژه ، وب سایت ، نرم افزار یا محصول دیگر است .تم معمولا شامل انتخاب رنگ ، آِیکون ،فونت و سایر عناصر طراجی است که به یک احساس وشناخت مشترک درمورد محصول یا برند کمک می کند.

طراحی پیکتوگرام

طراحی پیکتوگرام به شناسایی سریع و آسان مفهوم مورد نظر کمک می کند.با استفاده از نماد و آیکون های شناخته شده،کاربران می توانند به سرعت و راحتی متوجه مفهوم یا اطلاعات مورد نظر شوند.پیکتوگرام ها به عنوان به دلیل قابلیت بصری خود ،تاثیر زیادی بر مخاطب دارند.آ ها می توانند با استفاده از شکل ،طرح و رنگ،احساسات،مفاهیم و ایده ها را به گیرنده منتقل کند.طراحی پیکتوگرام های منصر به فرد و قابل تمایز می تواند به نمایش دهنده ها کمک ککند تا بین صدهزار نماد و آیکون موجود ، طرحی که برای خود ایجاد کرده اند ،متمایز و به یادماندنی شود.

طراحی دفترچه راهنما

طراحی دفترچه راهنما یک ابزار مهم برای ارائه اطلاعات و راهنمایی به مخاطبان است.این نوع دفترچه ها معمولا شامل اطلاعات مربوط به موضوع خاصی می شوند و به مخاطبان کمک می کنند تا بهترین استفاده از منابع و خدمات موجود ببرند.طراحی دفترچه راهنما تجربه کاربری را بهبود می بخشد.با فراهم کردن ساتاری منظم و مفهومی،طراحی جذاب و استفاده آسان،کاربران به راحتی و با لذت می تواند از دفترچه راهنما استفاده کنند و به دنبال اطلاعات مورد نظر خود بگردند.با دسترسی به به یک دفترچه راهنما کاربران می توانند بهره وری خود را افزایش دهند.

طراحی پلنر

طراحی پلنر به معنای طراحی یک سیستم یا دفتری هست که برای برنامه ریزی و مدیرت زمان استفاده می شود.هدف اصلی طراحی پلنر ،فراهم کردن یک ساختار ساده و کارآمد برای برنامه ریزی و ردیابی وظایف و برنامه ها است.یک پلنر خوب باید قابلیت برنامه ریزی روزانه،هفتگی و ماهیانه را داشته باشد. شما باید بتوانید وظایف و فعالیت های خود را به ترتیب زمانی مشخص در روزهای مختلف برنامه ریزی کنید.استفاده از یک پلنر موثر به شما کمک می کند تا زمان خود را به بهترین شکل مدیریت کنید،وظایف را به تربیت اولویت بندی کنید،بهروه وری خود را افزایش دهید و به راحتی اهداف خود را دنبال کنید.