لوگو آتوسا مارکتینگ

Atoosa marketing

درباره ما

سئو

راز ترقی در جست و جوهای اینترنتی

آیا به دنبال راهی برای بودن در نتایج برتر موتورهای جست و جو هستید؟ آیا دوست دارید روزانه تعداد زیادی بازدید کننده وارد سایت شما شوند و بتوانید آن ها را تبدیل به مشتری کنید؟سئو به شما این امکان را فراهم می کند.بودن در نتایج برتر گوگل دیگر دست نیافتنی نیست. تیم تخصصی سئو آتوسا مارکتینگ به شما کمک می کند تا قله نتایج جست و جو را از آن خود کنید و به اهداف کسب و کار خودتان دست پیدا کنید.با سئو به یک برند معتبر و قابل اطمینان تبدیل شوید و ترافیک و فرئش خود را افزایش دهید.

پیشنهاد ویژه آتوسا مارکتینگ برای شما ​

سئو

تجربه کاربری/رابط کاربری

مشاوره کسب و کار

طراحی سایت

coding

برنامه نویسی

با

سئو

،سئو جات اون بالا بالاها هست...

سئو کلید موفقیت و رشد هر کسب و کار آنلاین است.فرصتی که با بهینه سازی سایت خود ، به مشتریان پتانسیل های خود را نشان دهید و آن ها را به خود جذب کنید.با بهره گیری از تکنیک های سئو،رتبه بندی بیشتری در موتورهای جست جو داشته باشید  و بازدید کنندگان بیشتری برای خود جذب کنید.با سئو شما بیشتر دیده می شوید ،بیشتر کلیک می شوید و بیشتر فروش می کنید. مشتریانی که به دنبال محصولات یا خدمات خاصی هستند ،غالبا به جست و جو احتمال بردر موتورهای جست وجو می پردازند و در نتیجه با بودن شما در نتایج بالا،احتمال انتخاب شدن توسط آن ها بیشتر می شود.قراری ارتباط با مشتریان و افزایش پتانسیل رقابتی شما بیشتر می شود.بهبود رتبه سایت شما در نتایج جست و جو  به معنای رقابت پیشرفته تر با رقبا و جلب توجه بشتر از آن ها است.این به شما امکان می دهد تا در بازار های پر رقابت بهبود یابید و به عنوان یک برند قابل اعتماد  و موردتوجه شناخته شوید.

4دلیل مهم برای سئو

افزایش ورودی و نرخ تبدیل

برای بهبود نرخ تبدیل ابتدا باید کلمات کلیدی را با دقت انتخاب کنیم سپس با ایجاد مجتوای جذاب و ارزشمند نیاز کاربر را برطرف کنیم .طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری  جذاب و ناوبری آسان نیز از عوامل اقزایش نرخ تبدیل است .

بازاریاب هدفمند

plan

بازاریابی هدفمند در سئو یک استراتژی حیاتی است که تمرکز بر روی جذب دقیق و موثر مخاطبان دارد.تحلیل دقیق کلمات کلیدی مرتبط با نیاز کاربران ، باعث بهبودموقعیت سایت در نتایج جست و جو می شود.  با سئوی سایت محصول خود را به مستقیم به دست مشتری که قصد خرید دارد برسانید  و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

بهبود سایت و تجربه کاربری

بهبود سایت و  تجربه کاربری  تاثیر بسزایی بر موفقیت کسب و کار شما دارد.توجه به سرعت سایت ،ساختار صفحات و ناوبری، دسترسی آسان مخاطب ،استفاده از تصاویر و ویدیو های جذاب تجربه مفیدی را برای کاربر به وجود می آورد.

برندینگ

سئو یا بهینه سازی موتور های جست و جو نقش بسیار مهمی در برندینگ دارند . داشتن جایگاه برتر در نتایج جست و جو ، به شناخت و دیده شدن برند کمک می کند .  انتخاب کلمات کلیدی مناسب و ایجاد ارتباط با دسته بندی های مفید، به اعتبار و اعتماد مشتریان به برند شما اضافه می کند .

مراحل سئو

ایستگاه اول:ثبت پروژه

بلیط پرواز سئوت رو ثبت کن...

ایستگاه دوم :برسی و تحقیقات

هواپیمای سئوت داره پرواز می کنه ...

travel
ایستگاه سوم:انجام پروژه

پروژه سئوت درحال سفر هست

plane-landing
ایستگاه چهارم

سفر شما با موفقیت انجام شد

5 دلیلی که آتوسا مارکتینگ را متمایز می کند

حسن انجام کار
قیمت مناسب
تیم تخصصی
سرعت
نوآوری

سئو

سئو یا بهینه سازی موتور های جست و جو (seo)،مجموعه روش ها و اقدامات هوشمندانه  است که هدف آن بهبود رتبه یک سایت در گوگل است.خدمات سئو شامل آنالیز رقبا ،پژوهش کلمات کلیدی ،بهبود محتوا و طراحی سایت ،بهینه سازی سرعت سایت ، لینک سازی داخلی ،لینک خارجی و استراتژی محتوایی است که  سایت شما را به یک مقصد جذاب برای مخاطبان تبدیل می کند.سئو نتنها سایت را در نتایج برتر جست و جو قرار می دهد بلکه باعث بهبود تجربه کاربری می شود .اگر به دنیا افزایش ترافیک و بهبود رتبه سایت خود هستید،  سئو برای کسب و کار شما الزامی است .

 

سئو تکنیکال

سئو تکنیکال یا به عبارت دیگر بهینه سازی تکنیکال سایت فرآیند بهبود و بهینه سازی عوامل فنی و ساختاری یک وب سایت است.در واقع تکنیکال سئو بر روی جنبه های مختلف فنی و نکنیکال وب سایت تمرکز می کند تا قابلیت خوانا و قابل فهم بودن سایت برای موتورهای جست و جو را ارتقا دهد.سرعت بارگیری صفحات وب سایت از موارد مهم در سئو سایت است که به عواملی مهمی مثل اندازه تصاویر ، استفاده از کش ها و فشرده سازی فایل ها بستگی دارد.همخوانی موبایل :باتوجه به این که استفاده از موبایل در دسترسی به اینرنت بیشتر از بقیه دستگاه ها است، تکنیکال سئو باید بر روی موبایل فرندلی بودن سایت توجه داشته باشد .

که طراحی ریسپانسیو یا سایت واکنش گرا  و محتوای آن برای موبایل نیاز شما را در این زمینه برطرف می کند. 

هدف اصلی سئو تکنیکال ، بهبود خوانا و قابل فهم بودن سایت برای موتور های جست و جو  و بهبود موقعیت سایت ، در نتایج جست وجو است 

سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید یک روش ارتقای جایگاه سایت در موتورهای جست و جو است که  با رعایت قوانین و مقرارت موتورهای جست و جو انجام می شود.این روش به معنای استفاده از تکنیک ها و راهکارهای اصولی برای بهبود رتبه سایت در نتایج جست و جو است.سئو کلاه سفید به تولید محتوای مفید و ارزشمند برای کاربران ،بهینه سازی ساختار و محتوای وبسایت ،استفاده از کلمات کلیدی مناسب،ایجاد برچسب  های مناسب ،بهبود سرعت بارگذاری سایت،ایجاد لینک های اعتباری و مفید  و… می پردازد. سئو کلاه سفید  باعث بالا رفتن شاخص های کیفیت وبسایت در موتورهای جست و جو می شود که در طولانی مدت به بهبود و رشد ثابت سایت کمک می کند.

 

سئو کلاه خاکستری

سئو کلاه  خاکستری یک روش در حوزه بهینه سازی برای موتورهای جست و جو است که در میان سئوکاران استفاده می شود.این روش بین رویکرد های سئو سفید و سیاه قرار می گیرد.سئو کلاه خاکستری نوعی تلاش مشکوک در نظر موتورهای جست و جو است اما به طور مستقیم قابل تشخیص و محومیت نیست.استفاده از سئو کلاه حاکستری ممکن است در کوتاه مدت به بهود رتبه سایت کمک کند اما در بلند مدت می تواند به مشکلاتی مانند تنزل رتبه یا حتی محرومیت  از نمایش در موتورهای جست و جو منجر شود.معمولا نتایج به دست آمده از سئو کلاه خاکستری ،پایداری ندارند و ممکن است هر لحظه توسط موتورهای جست و جو تشخیص داده و مجازات شوند.این منجر به نوسانات مداوم  در رتبه سایت می شود.

سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه یک رویکرد غیراخلاقی در بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جست و جو است که  به طور مستقیم  رتبه سایت را در نتایج جست و جو از طریقه ای کاملا مغیار با راهنمایی و دستورالعمل های موتورهای جست و جو ،بهبود می دهد . در این روش به کیفیت محتوا و تجربه کاربری توجه ندارد و بیشتر به جلب توجه موتورهای جست و جو و به دست آوردن رتبه بالاتر در نتایج جست و جو متمرکز است.برخی روش های سئو کلاه سیاه شامل استفاده از تکنیک هایی مانند کلمات کلیدی بی ارتباط یا تکراری،ساخت محتوا به منظور جلب توجه موتوهای جست و جو به جای ارائه ارزش برای کاربران ،استفاده از روش هایی برای ایجاد لینک های مصنوعی و نامرتبط به وبسایت ، استفاده از متن های مخفی یا مخفی کردن لینک ها و سایر تکنیک های مشابه می شود.

بهترین شرکت سئو

انتخاب بهترین شرکت سئو برای نیازهای خاص شما ممکن است یک فرآیند چالش برانگیز باشد  زیرا بازار پر از شرکت های سئو است که ادعای مختلف دارند.یک شرکت سئو برتر دارای تیم متخصص و کارآمد از حرفه های سئو ،تحلیل گران،محتوا نویسان و متخصصان فنی است که می توانند نیازهای سئو شما را برآورده کنند.بهترین شرکت سئو دارای فرآیند های شفاف و قابل فهمی است  که به شما ارتباط مدام و به روز رسانی های منظم را فراهم می کند.همچنین ارائه گزارشات دقیق و قابل اندازه گیری درباره عملکرد سئو و پیشرفت شما را در نظر داشته باشد.آتوسا مارکتینگ دارای تیم تخصصی در زمینه تحلیل داده،استراتژِ های سئو سفارشی سازی شده،خدمات سئو و… است که راهکارهای برتر را برای بهبود موقعیت وبسایت های مشتریانمان ،به اجرا در می آورد.

افزایش فروش با سئو

سئو می تواند بهبود قابل توجهی در افزایش فروش آنلاین شما داشته باشد.با بهینه سازی وب سایت خود برای موتورهای جست و جو ،بیشترین فرصت را برای جذب ترافیک هدفمند . مشتریان به وبسایت خود داشته باشید.وقتی سایت شما در رتبه های بالاتر قرار بگیرد ،احتمال دیده شدن توسط کاربران بیشتر می شود.با جذب ترافیک هدفمند و کاربرانی که به دنبال محصولات یا خدمات شما هستند ،احتمال بالاتری برای افزایش فروش وجود دارد.همچنین باعث افزایش آگاهی مشتریان درباره شما و محصولتان می شود.آگاهی بیشتر احتمال تبدیل مشتریان به خریداران وفادار را افزایش می دهد.با بهبود ساختار سایت،سرعت بارگذاری صفحات و طراحی ریسپانسیو و دسترسی آسان به اطلاعات،تجربه کاربری را بهبود داده و احتمال خرید را بیشتر کنید.

سئو شبکه های اجتماعی

سئو شبکه های اجتماعی برای رشد و موفقیت آنلاین کسب و کارها اهمیت بسیاری دارد.این روزها شبکه های اجتماعی نقش مهمی در زندگی ما ایفا می کنند. با بهبود سئو شبکه های اجتماعی خود،می توانید ترافیک هدفمند و کاربران مرتبط را به صفحات اجتماعی خود کنید. با بهبود سئو شبکه های اجتماعی ،برند شما بیشتر دیده خواهد شد و آگاهی مشتریان درباره محصولاتتان افزایش خواهد یافت.سئو شبکه های اجتماعی به شما امکان می دهد تا به طور مستقیم با مشتریان خود در ارتباط باشید . شما می توانید به نظرات ،نیازها و مشکلات مشتریان پاسخ دهید و راهنمایی های لازم را برای آن ها فراهم کنید.اگر محتوا و پست های شما در شبکه های اجتماعی به درستی بهینه شوند و استراتژی مناسبی داشته باشید،می توانید افزایش نفوذ در بازار و جذب مخاطبان بیشتر را تجربه کنید.

سئو پینترست

با بهینه سازی پروفایل و بوردهای پینترست خود  ،مخاطبان را به سمت سایت یا فروشگاه آنلاین خود هدایت کنید.با استفاده از کلمات کلیدی مناسب و بهینه سازی توضیحات و عنوان ها،بورد و پین های شما در نتایج جست و جوی پینترست نمایش داده می شوند که به شما فرصتی برای جذب ترافیک هدفمند و افزایش فرصت های فروش می دهد.با سئو پینترست،تصاویر ،ایده ها ،آموزش ها ،محصولات و سایر مختواهای شما بهتر دیده می شود.با این افزایش دیده شدن محتوا،احتمال برقراری ارتباط با مخطابان هدف و جذب مشتریان بیشتر می شود.پینترست یک فرصت عالی برای افزایش آگاهی مشتریان درباره برند شما و محصولاتتان است.این آگاهی  می تواند به تبدیل مشتریان به خریداران وفادار و رشد برند شما کمک کند.

 

سئو اینستاگرام

سئو اینستاگرام فرآیندی برای افزایش دیده شدن حساب کاربری خود در نتایج جست و جوی اینستاگرام است  . استفاده از کلمه کلیدی مرتبط در پست ها ،استوری ها ،توضیحات و هشتگ ها می تواند به پیج شما در نتایج جست و جو کمک کند. پر کردن کامل مشخصات بیوگرافی ،اضافه کردن لینک به وب سایت یا صفحه دیگر و همچنین ارتباط با حساب های دیگر اینستاگرام می تواند به بهبود رتبه شما کمک کند.سئو اینستاگرام مخاطبین جدید به سمت پیج  شما جذب می کند و محتوایتان را به تعداد بیشتری مخاطب نمایش می دهد.

 تولید محتوای ارزشمند ، تعامل با کاربران ،پاسخ به نظرات و پیام های آن ها از جمله موارد کمک کننده  در سئو اینستاگرام است .الگوریتم اینستاگرام به دنبال فعالیت های ارتباطی و تعاملی است .

مشاوره سئو

شرکت ما با ارائه خدمات حرفه ای مشاوره سئو ، به شما کمک می کند تا در رقابت سخت و  پیچیده جهان آنلاین، بهترین حضور را داشته باشید. تیم متخصص مشاوره سئو با استفاده از روش های پیشرفته ،دانش روز و اخرین آپدیت الگوریتم ها به  تحلیل سایت شما می پردازد و راهکارهایی در جهت  بهبود ساختار وب سایت ،بهینه سازی محتوا و صفحات شما می دهد  . همچنین  با پیگیری دقیق و ارائه گزارش های کامل ، شما همواره در جریان پیشرفت های خود قرار می گیرید .شما می توانید برای بهره مندی بیشتر در حوزه سئو ، از سایر خدمات تخصصی مربوط به سئو نیز استفاده کنید .مشاوره سئو گامی هوشمندانه در جهت رشد کسب و کار آنلاین است.

سفارش سئو

برای سفارش سئو قبل از هر چیزی باید هدف خود را برای پروزه سئو تعیین کنید.آیا می خواهید رتبه سایت خود را در نتایج جست وجو ارتقا دهید؟آیا می خواهید ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید؟ با تعیین هدف می توانید بهترین استراتژی را برای پروژه سئو خود انتخاب کنید .دومین مرحله سفارش سئو برسی کلمات کلیدی مرتبط با صنعت وب سایت شما امر حیاتی است . برای جست و جوی تخصصی  کافیه است فقط کلمه پیشنهادی خود را تعیین کنید و باقی را به آتوسا  مارکتینگ بسپارید.

درخواست خود را با ارائه اطلاعات  درباره وب سایتتان شروع کنید. اطلاعاتی مانند url وب سایت ،  صنعت و حوزه کاری خودتان، هدف از سئو و… درگیر جزئیات مبوطه را ثبت کنید .در قسمت شرح پروژه بیان کنید که چه نیاز هایی برای وب سایت خود دارید. حتی می توانید از سایر خدمات تخصصی  آتوسا مارکتینگ استفاده کنید .آیابه خدمات تولید محتوا نیار دارید ؟ یا به دنبال خدمات بهینه سازی وب سایت هستید ؟ هر آنچه که نیاز دارید ثبت کنید .در مرحله اخر سفارش سئو  مشخص کنید که بودجه و زمانی که برای پروژه سئو خود نیاز دارید چقدر است ؟با انجام این مراحل می توانید درخواست سفارش سئو خود را ثبت کنید و به کمک کارشناسان سئو ، سایت خود را بهبود دهید.