لوگو آتوسا مارکتینگ

Atoosa marketing

درباره ما

خدمات طراحی گرافیک

جایگاه برتر شایسته شماست

آیا می دانید تنها یک کلیک بین شما و مشتریانتان قرار دارد؟اگر وبسایتتان در جست و جوی گوگل نمایش داده نشود،شانستان برای جذب مشتریان جدید به شدت کاهش پیدا می کند.اما با سفارش خدمات سئو ،می توانید به مقام  برتری  در نتایج جست و جو دست یابید و بر رقبایتان غلبه کنید.با خدمات سئو ،رویای در اوج بودنتان را به واقعیت تبدیل کنید و فروش انفجاری را تجربه کنید.به مشتریان خود نشان دهید همان کسی هستید که به دنبالش هستند.

پیشنهاد ویژه آتوسا مارکتینگ برای شما ​

سئو

تجربه کاربری/رابط کاربری

مشاوره کسب و کار

طراحی سایت

coding

برنامه نویسی

paint

خدمات طراحی گرافیک

paint-brush

طراحی لوگو

paint-brush

طراحی پوستر

paint-brush

طراحی کارت ویزیت

paint-brush

طراحی ست اداری

paint-brush

طراحی استرابورد

paint-brush

سفارش طراحی لوگو

paint-brush

طراحی رول آپ

paint-brush

طراحی پاپ آپ

paint-brush

خدمات تصویر سازی

paint-brush

طراحی بسته بندی

paint-brush

طراحی سربرگ

paint-brush

طراحی لیبل

خدمات طراحی گرافیک

،راز درخشیدن کسب وکار

خدمات طراحی گرافیک نقطه شروع یک سفر جذاب و ماندگار مشتریان به دل کسب و کار شماست.از جلب توجه با طرح های مبتکرانه گرفته تا تبدیل محتوا به یک تجربه بصری شگفت انگیز .خدمات طراحی گرافیک نتنها تجربه کاربری را بهبود می دهد بلکه با جلب توجه، ایجاد هویت برند قدرتمند و ارتقای تجربه مشتری ،به شما کمک می کند تا در میان رقبای خود بدرخشید.

خدمات طراحی گرافیک نقش حیاتی دراعتبار کسب و کار شما و افزایش فروش دارد.از هنر بهره مند شوید  و کسب و کار خود را  به یک تجربه بصری فوق العاده تبدیل کنید.

4 دلیل مهم برای طراحی گرافیک

جذابیت و تاثیر گذاری

طراحی گرافیک ابزاری است که شناخت برند شما را به طور چشمگیر افزایش می دهد.

با ایجاد لوگو،رنگ والگوی خاص ،مشتریان به شناخت و به یادماندن برند شما تشویق می شوند.این امر به جذابین و تاثیرگذاری کسب و کار شما اضافه می کند.

ارتقاء شناخت برند

طراحی گرافیک هویت برند را به زیبایی به نمایش می گذارد. از طریق انتخاب فونت ها ،ترکیب رنگ ها و ساتفاده از تصاویر ،یک برند منحصر به فرد و معتبر ایجاد می شود .

این اولین قدم برای ایجاد اعبار و اعتماد مشتریان است .

ارائه ساده مفاهیم​

طراجی گرافیک به کسب و کار کمک می کند تا پیام ها .اطلاعات خود را به شکل واضح و جذاب متقل کند.از طریق تصاویر ، گرافیک و نمودار  مفاهیم پیچیده به سادگی فهمیده شده و به مخاطبان منتقل می شوند.این ارتباط موثر با مخاطبان باعث افزایش درک و ترجیح برند شده و در نتیجه ،تاثیر گذاری بهتر در بازار به وجود می آورد.

بهبود تجربه کاربری

طراحی گرافیک با ایجاد تجربه بصری بی نظیر ، مشتریان را به یک سفر حسی دعوت می کتد.این تجربه با استفاده از طراحی الگو و فضای خلاقانه است که احساسات و ارتباط عاطفی را به مشتریان انتقال می دهد.با جذب حواس و ایحاد تجربه فراموش نشدنی ،به کسب و کار کمک می کند تا در ذهن مشتری به یادماندنی شود و ارتباطات مثبت ایجاد کند.

مراحل طراحی گرافیک

ایستگاه اول:ثبت پروژه

بلیط پرواز پروژه ات رو ثبت کن...

ایستگاه دوم :برسی و تحقیقات

هواپیمای پروژه ات داره پرواز می کنه ...

travel
ایستگاه سوم:انجام پروژه

پروژه ات درحال سفر هست

plane-landing
ایستگاه چهارم:اتمام پروژه

سفر شما با موفقیت انجام شد

5 دلیلی که آتوسا مارکتینگ را متمایز می کند

حسن انجام کار
قیمت مناسب
تیم تخصصی
سرعت
نوآوری
paint

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک نقش حیاتی در موفقیت و رشد شرکت ها و کسب کار ها دارد.در زمینه بازاریابی  و ارتباطات ،طراحی گرافیک به عنوان یک ابزار قدرتمند به کار می رود تا ایده هها،پیام ها و محصولات را به شکل بصری ،جذاب و قابل فهم به مخاطبان منتقل کند.طراحی گرافیک فرایند ایجاد و ترکیب المان های بصری مانند خطوط ، شکل ها ، رنگ ها ، فضا ها و تصاویر است که به منظور انتقال یک پیام یا ارائه یک ایده ، به صورت دیداری و جذاب انجام می شود.این فرایند شامل استفاده از اضول و تکنیک های طراحی برای ایجاد  طرح ها و الگو ها است که به کمک آن ها می توان ارتباط بین محاطبان و محتوا را تسهیل کرذ.

طراحی گرافیک اهمیت بسیار زیادی دارد و در بسیاری از زمینه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

paint

طراحی لوگو

طراحی لوگو ایجاد یک نمایه یا نشانه بصری منحصر به فرد است که هویت و شناسایی یک برند  ، شرکت یا سازمان ، را نمایان می سازد.لوگوی یک برند قابلیت تمایز و تعریف میزان حرفه ای بودن و هویت بصری آن را به مخاطبان انتقال می دهد.در فراِِیند طراحی لوگو ، طراح با توجه به ماموریت ،ارزش ها ، هدف و نیزهای برند، اقدام به ایحاد طرح های گرافیکی می کند که در مجموع به شکل یک نماد منحصر به فرد و قابل شناسایی می شود.طراحی لوگو باید ساده و قابل فهم باشد و در اندازه و مقیاس های محتلف قابل استفاده باشد.لوگو باید در رسانه های مختلف قابیلت چیدمان و تنظیم داشته باشد.هدف ازطراحی لوگو ایجاد یک شناسه بصری قوی و منحصر به فرد برای برند است  که در ذهن مخاطب جا می ماند . به آن یادآوری می کند. طراجی لوگویی موفق است که بتواند  هویت و مقصود برند را با یک نگاه سریع و قابل فهم به مخاطبان ارائه کند.

paint

طراحی پوستر

طراحی پوستر به عنوان یک فرایند خلاقانه و هنری ، در ارتباط بصری با مخاطبان ، نقش بسیار مهمی ایفا می کند. پوستر ها اغلب با استفاده از طرح ها، رنگ ها ، تصاویر منحصر به فرد، توانایی جلب توجه محاطبان را دارند.پوستر ها برای ارتباط و انتقال  پیم به محاطبان ، بسیار موثر هستند.با استفاده ترکیبی از نماد ها و متن ، به طور سریع و موثر پیام خود را به مخاطبان منتقل می کنند.تبلیغات و بازاریابی ، ایجاد و تقویت هویت بصری برند،تحریک . ترغیب مخاطب به اقدام و… از مزایای طراحی پوستر است.طراحی پوستر به شما کمک می کند تا تجربه کاربری را ارتقا دهید. با استفاده از پوستر های جذاب ،مشتریان ناخودآگاه به شما وصل می شوند و احساس می کنند با یک برند حرفه ای در ارتباط هستند.

paint

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت به عنوان یک ابزار حیاتی در تبلیغات شخصی یا تجاری ، بسیار مهم است .ذر این طراحی عناصری مانند، نام ،عنوان، شماره تلفن ، ایمیل ، خدمات، آدرس دفتر، آدرس سایت ،لوگو شرکت یا شخص به طور واضیح و جذاب قرار میط گیرد.استفاده از رنگ های هماهنگ با هویت بصری ، انتخاب قلم و اندازه مناسب قابل خواندن نیز اهمیت دارد .همچنین سادگی و انعطاف پذیری در طراحی می تواند به بهبود فهم و درک سریع اطلاعات کمک کند.طراحی کارت ویزیت نتنها یک ابزار ارتباطی است،بلکه یک آثار هنری است که هویت و شخصیت شما را به صورت منحصر به فرد نمایش می دهد و در برند سازی شخصی شما نقش موثری ایفا می کند.

paint

طراحی ست اداری

طراحی ست اداری در کسب و کار از اهمیت زیادی برخوردار است و تاثیر زیادی بر اولین تجربه افراد از یک شرکت یا برند دارد.این ست شامل عناصری نظیر کارت ویزیت ،سربرگ ، پاکت نامه و دفترچه یادداشت و… می شود .طراحی مناسب این اجزا ، هماهنگی با هویت بصری،استفاده از رنگ ها و قلم های مناسب،نقش بسیار مهمی در ایجاد تصاویر حرفه ای و یکنواخت برند دارد.طراحی ست اداری این امکان را به شرکت می دهد تا از طریق این عناصر در ارتباط با مشتریان و همکاران خود تاثیرگذاری بالایی داشته باشند و تشخیص آن ها را تقویت کند.ست اداری طراحی شده به صورت حرفه ای و با کیفیت،تاثیر قابل توجهی در معرفی سازمان به مشتریان و همکاران خواهد داشت و نشان دهنده دقت و اهمیتی است که سازمان به جزئیات و تصویر برونی خود می دهد.

paint

طراحی لیبل

لیبل بخشی از بسته بندی محصول شما است گه اطلاعات مهمی را در مورد محصول به مشتریان شما ارئه می دهد.طراحی لیبل یکی از عوامل مهم در جذب مشتریان و تمایز برند شماست .لیبل باید ساده و خلاصه باشد تا مخاطبان بتوانند به راحتی اطلاعات موردنیاز را دریافت کنند. استفاده بین عناصر ، از جمله نام محصول ، برند ،نکات برجسته ، و اطلاعات تماس ، ضروری است .از عناصر بصری مانند تصاویر ، طرح ها ،الگوها و نماد ها در طراحی لیبل استفاده کنید تا ظاهری جذاب و چشک نواز ایجاد شود.این عناصر بصری ، می توانند هویت و محتوای برند را تقویت کرده و تاثیر بیشتری روی مخاطبان داشته باشند.طراحی لیبل به شیوه های جذاب و خاص  در فرآیند بازاریابی و جذب مشتریان تاثیر گذار است.

paint

طراحی استرابورد

یکی از راه های تبلیغات خارجی ،استرابورد است . طراحی استرابورد اهمیت زیادی دارد زیرا این نوع  تبلیغات خارجی ،یکی از راه های بسیار موثر در جلب توجه مخاطبان و ترویج برند  یا محصولات است .استرابورد ها به دلیل ابعاد بزرگ، طراحی جذاب و مکان گزینی استراتژیک ، امکان ارتقا شناخت برند و افزایش فروس را فراهم می کنند. طراحی مناسب استرابورد با استفاده از عناصر گرافیکی ،رنگ ها، شعار و تصاویر جذاب می تواند به تشویق به کار’یری تخیل و ارتقاء آگاهی از برند کمک کند. همچنین  به عنوان یک وسیله موٍثر در تبلیغات خارجی ، به شرکت ها این امکان را می دهد که پیام خورد را به صورت گسترده به مخاطبان منتقل کنند و حضور چشمگیری در فضای عمومی داشته باشند. 

 

paint

طراحی رول آپ

رول آپ یک نوع تبلیغات قابل حمل است که به صورت یک پوستر  یا بنر انعطاف پذیر در یک مکانیزم قابل حمل قرار می گیرد. این مکانیزم به راحتی قابل انتقال و نصب است و در مکان هایی مانند نمایشگاه ها ،رویداد ها ، فروشگاه ها و دفاتر تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.طراجی رول آپ در کسب و کار اهمیت زیادی دارد زیرا با ارائه پیام موثر و جذاب ، محصول و برند را به نحوی برجسته می کند که نظر مخاطبان را جلب کند.این وسیله تبلیغاتی به شرکت ها این امکان را می دهد که در مکان های مختلفی حضور یابد و بدون نیاز به ساختارهای ثابت ، به مقصود برند سازی و تبلیغات خود برسند .

paint

طراحی پاپ آپ

پاپ آپ یک نوع تبلیغات آنلاین است که هنگام بازدید کاربر از ی وب سایت یا برنامه ،پنجره ای کوچک باز می شود و محتوای تبلیغاتی را نمایش می دهد.طراحی پاپ آپ نیازمند جلب توجه، سازگاری با محتوای سایت و ترتیب زمانی مناسب است .طراحی پاپ اپ تاثیر زیادی در کسب و کار دارد .ارائه پیشنهادات ویژه یا تخفیف ها از طریق پاپ آپ می تواند تاثیر بسزایی داشته باشد . امکان ایجاد بازی یا نظرسنجی از طریق پاپ آپ، می تواند به تعامل بیشتر با مخاطب کمک کند. حفط تعادل در استفاده از پاپ آپ ها ، تجربه کاربری مثبت را حفظ می کند.طراحی پاپ آپ های جذاب و استراتژیک می تواند به تعامل با کاربران،جمع آوری اطلاعات،افزایش نرخ تبدیل و بهبود عملکرد بازاریابی آنلاین کمک کند.

paint

خدمات تصویر سازی

تصویر سازی یکی از خدمات قدرتمند در جذب و  ارتباط بین مخاطبان است .استفاده از خدمات تصویر سازی در کسب و کار ،به شما کمک  تصامی کند تا ایده ها،محصولات و خدمات خود را به صورت بصری و جذاب به مخاطبانتان معرفی کنید و ارتباط بهتری با آن ها برقرار کنید.طراحی تصاویر جذاب و خلاقانه  می تواند توجه مخاطبان را به سمت کسب و کار به شما جلب و آن ها را به عملگرایی ترغیب  می کند.با استفاده از خدمات تصویر سازی اطلاعات را به صورت بصری و قابل فهم تر نشان دهید.با استفاده از تصاویر ،می توان مفاهیم پیچیده را به شکل ساده و قابل درک برای مخاطبان توضیح داد.این امر به برقراری ارتباط موثر با مخاطبان کمک می کند و اطلاعات در ذهن آن ها به خوبی ثبت می کند.

paint

طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی محصولات یک  فرایند خلاقانه است که شاکل طراحی و ایجاد بسته بندی جذاب و عملی برای محصول می شوذ.هدف اصلی طراحی بسته بندی، جذب مشتریان و حفاظت از محصول در طول حمل و نقل  و همچنین نمایش مناسب آن در نمایشگاه ها و رفتار از راه دور مشتریان است .  بسته بندی باید ظاهری زیبا و جذاب داشته باشد تا توجه مشتری را به خود جلب کند.

طراحی بسته بندی باید از محصول دربرابر آسیب های محتمل در طول حمل و نقل محافظت کند.

بسته بندی باید اطلاعات مفید شامل نام محصول ، نحوه استفاذه، ترکیبات ، تاریخ انقضا و دستورالعمل های استفاده باشد.

paint

طراحی سربرگ

.طراحی سربرگ یکی از عوامل مهم در ایجاد برند و جذب مخاطبان است. سربرگ بخشی از هویت بصری برند شماست که در بالای صفحات و مدارک مهم شرکت شما قرار می گیرد.در طراحی سربرگ موثر و مخاطب پسند ،هماهنگی فونت طرح و رنگ با برند، سادگی ، خوانایی ، استفاده از عناصر بصری جذاب ، رنگ های مناسب ،فضای مناسب، نوع متن مناسب و هماهنگی بصری است .

با رعایت این اصول ، می توانید سربرگ جذاب و حرفه ای برای برند خود ایجاد کنید . در طراحی سربرگ باید توجه داشت که از تعداد عناصر و جزئات زیادی استفاده نشود .

حداقلیت  در طراحی به معنای استفاده ضروری و اصلی بدون اضافه کردن تزئینات زیاد  است .

شاید سوال تو هم باشه رفیق...

سئو  بستگی به تعداد کلمات هدف شما ،سختی کلمه و ساختار سایت،ساختار شبکه اجتماعی و …شما دارد.  هر کدام از موارد نام برده شده در مدت زمان سئو موثر است.ممکن است از یک تا چند ماه طول بکشد

هزینه سئو با توجه به سختی کلمه ،تعداد کلمات،میزان رقابت ،تعداد لینک سازی و نوع خدمات خواسته شدهشما محاسبه می شود و برای اطلاع دقیق از هزینه سئو با مشاورین آتوسا مارکتینگ تماس بگیرید.

آتوسا مارکتینگ دارای تیم تخصصی طراحی سایت،برنامه نویسی ،تولید کننده محتوا و سئو است که تجربه و تخصص و مهارت آن ها موفقیت پروژه شما را تضمین می کند.با خیال راحت می توانید صفر تا صد پروژه را به آن ها بسپرید و در پایان از نتیجه کار راضی باشید.

از قسمت ثبت پروژه ،به فرم ثبت سفارش دسترسی پیدا می کنید .با پر کردن فرم که شامل نام و نام خانوادگی،شماره تماس و جزئیات پروژه است ، مشاورین ما با شما تماس می گیرند و شما را راهنمایی می کنند.راه دوم از طریق تماس با ما با آتوسا مارکتینگ تماس گرفته ،مشاورین ما پاسخگوی شما خواهند بود.

راه سوم از طریق شبکه های اجتماعی است .

همین حالا پروژه ات ثبت کن و تخفیف بگیر...
طراحی هویت بصری و سفارش طراحی هویت بصری