لوگو آتوسا مارکتینگ

Atoosa marketing

درباره ما

طراحی تگ

ابزاری برای ارتباط بهتر و تاثیرگذاری بیشتر

آیا به دنبال راهی برای جلب توجه وایجاد ارتباط عمیق با مخاطبان خود هستید؟طراحی تگ،یک علم و هنر است که از آن برای بیان شخصیت ،مفهوم یا هدف خاص استفاده می شود.از ترکیب رنگ ها ،فونت ها و عناصر گرافیکی ،یک تگ قدرتمند و بیانگر احساسات و ایده ها به وجود می آید.با بهره گیری از راهکارهای نوآورانه در طراحی تگ،می توانید ارتباط معنی داری با مخاطبان خود برقرار کنید و برند بودن خود در هر زمینه ای به نمایش بگذارید.

پیشنهاد ویژه آتوسا مارکتینگ برای شما

سئو

تجربه کاربری/رابط کاربری

مشاوره کسب و کار

طراحی سایت

coding

برنامه نویسی

خدمات طراحی

paint

طراحی پکیج

paint

طراحی منو

paint

طراحی رسید انبار

paint

طراحی قبض

paint

طراحی برچسب

paint

طراحی تگ

paint

طراحی لیبل

paint

طراحی فاکتور

paint

طراحی بسته بندی

paint

طراحی ماگ

طراحی تگ

،ابزاری برای تاثیر گذاری بیشتر

آیا می خواهید برندتان را به یک تجربه بی نظیر تبدیل کنید؟با طراحی تگ های شگفت انگیز ،هویت برند شما  را به صورت منحصر به فرد به نمایش می گذاریم.از ترکیب رنگ ها و فونت ها گرفته تا انتخاب المان های گرافیکی ،هز جزئیاتی را برای شناسایی برندتان در نظر می گیریم .همچنین با توجه به نیازهای شما ،طراحی تگ ها رو جوری انجام می دهیم که باعث تشویق مخاطبان به ارتباط با برند شما و ثبت سفارش شود.از این پس هویت برندتان را با تگ هایی منحصر به فرد به نمایش بگذارید و تاثیرگذاری بیشتری را تجربه کنید.

سفارش طراحی تگ و طراحی تگ

4 دلیل مهم برای انتخاب آتوسا مارکتینگ

تیم تخصصی

گروهی از افراد با تجربه و متخصص در هر زمینه ، با هماهنگی بی نظیر و تسلط شگفت آور به ارائه  راهکارهای نوآورانه و خدمات با کیفیت برای مشتریان اختصاص یافته اند . تعهد به پیشرفت با اسنتفاده از آخرین تکنولوژی  و تغییرات ما را از بقیه متمایز می کند.

پشتیبانی قوی

تیم پشتیبانی متخصص آتوسا مارکتینگ با ارائه خدمات پشتیبانی قوی به حمایت از مشتریان خود می پردازد . این پشتیبانی شامل پاسخگویی سریع ،ارائه راه حال های کارآمد، پیگیری دقیق و ارتباط موثر است که این امکان را به شما می دهد تا با خیال راحت پیشرفت بی نظیری را تجربه کنید.

قیمت مناسب

سفارش و انتخاب خدمات با کیفیت و بازدهی بالا بهترین ارزش سرمایه گذاری در کسب و کارتان است . گروه آتوسا مارکتینگ این هدف شما را تحقق می بخشد.در آتوسا مارکتینگ شما بهترین خدمات را با قیمت مناسب خواهید داشت.

شروع رایگان

اگر نمی دانیدکسب و کار شما به چه چیزی احتیاج دارد یا مشکل و مانع آن در کجاست و یا حتی کسب و کاری ندارید ، فقط کافیه از طریق راه های ارتباطی موجود مشکل خود را با ما در میان بگذارید.

مراحل ثبت پروژه

ایستگاه اول:ثبت پروژه

بلیط پرواز پروژه ات رو ثبت کن...

ایستگاه دوم :برسی و تحقیقات

هواپیمای پروژه ات داره پرواز می کنه ...

travel
ایستگاه سوم:انجام پروژه

پروژه ات درحال سفر هست

plane-landing
ایستگاه چهارم:اتمام پروژه

سفر شما با موفقیت انجام شد

5 دلیلی که آتوسا مارکتینگ را متمایز می کند

حسن انجام کار
قیمت مناسب
تیم تخصصی
سرعت
نوآوری

طراحی تگ

طراحی تگ ها می تواند در بسیاری از صنایع و کسب و کار ها مورد استفاده قرار بگیرد.از جمله موارد استفاده از تگ ها می توان به شناسایی در صنعت لجستیک و حمل و نقل ،تگ های بسته بندی در صنعت موارد غذایی و دارویی ،تگ های وسایل الکترونیکی و… اشاره کرد. در طراحی تگ ها باید به یکتا و قابل تشخیص بودن اشیا و محصولات توجه کرد. در طراحی تگ اطلاعات شامل نام محصول ، برند ، توضیحات ، قیمت ، کد محصول و سایر جزئیات مورد نیاز باید درج شود.طراحی تگ باید جذابیت بصری داشته باشد و با هویت و استایل برند سازگاری داشته باشد.تگ باید در برابر شرایط محیطی متنوعی مانند رطوبت ،حرارت و ضربه و … مقاومت داشته باشد.طراحی تگ باعث ایجاد ارتباط موثر با مشتریان و مصرف کنندگان می شود.

طراحی لیبل

طراحی لیبل در محصولات فیزیکی و بسته بندی ها مفش بسیار مهمی را ایفا می کند.لیبل به فعنوان بخشی از بسته بندی ،اطلاعات مهمی را در مورد محصول ایفا می کند و به کاربران کمک می کند تا با دقت بیشتری درباره محصول آگاه شوند.طراحی لیبل به شیوه منحصر به فرد و کارآمدمی تواند به ایجاد هویت برند کمک کند.برخی از محوصلات نیاز به اطلاعات قانونی خاصی مانند اطلاعات تغذیه ای برای مواد  غذایی یا دستورالعمل های ایمنی برای محصولات  شیمایی ، دارند . لیبل به نمایش واضح و قابل فهم این اطلاعات می پردازد.طراحی لیبل می تواند در فرآیند بازاریابی و جذب مشتریان تاثیرگذار باشد.استفاده از طراحی جذاب ، رنگارنگی ،تصاویر جذاب و ایده آل توجه مخاطبان را به خود جلب کرده و تمایز برند را در میان رقبا افزایش می دهد.

طراحی فاکتور

فاکتور یک سند مالی است که جزئیات فروش کالا یا خدمات ارائه شده توسط یک شرکت یا کسب و کار را نشان می دهد.طراحی فاکتور منظم و حرفه ای می تواند تاثیر قابل توجهی بر رضایت مشتریان و روند مالی کسب و کار داشته باشد.درطراحی فاکتور باید اطلاعات ضروری و کافی برای شناسایی فروش،شرکت ، شماره تماس ،شماره فاکتور ، تاریخ صدور فاکتور،جزئیات کالا ، خدمات و… درج شود.طراحی فاکتور حرفه ای باعث می شود شرکت شما به عنوان یک نهاد حرفه ای قابل اعتماد درک شود و این اعتبار شما را در بین مشتریان بالاتر می برد.زمانی که مشتریان فاکتوری با طراحی ریبا و جذاب دریافت می کنند ،احساس رضایت و حس خوبی در آن ها ایجاد می شود.طراحی فاکتور  می تواند به عنوان فرصت برای انعکاس هویت برند شما عمل کند.یک فاکتور منظم و سازمان یافته باعث سهولت در فرآیند مالی می شود.

طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی مناسب می تواند تاثیر مهمی بر روی جذابیت و تامیز محصول در بازار داشته باشد.یکی از اصلی ترین وظایف بسته بندی ، حفاظت از محصول در طول حمل و نقل ، ذخیره سازی و عرضه به بازار است.طراحی بسته بندی می تواند تاثیر قابل توجهی در جذابیت بصری محصول  و ایجاد ارتباط بصری با مشتریان داشته باشد.در واقع بسته بندی می تواند به عنوان یک وسیله بازاریابی بصری عمل کند و ارزش افزوده به محصول اضافه کند.در طراحی بسته بندی باید سهولت استفاده و دسترسی به محصول در نظر گرفته شود.

طراحی پکیج

طراحی پکیج یکی از مهم ترین عناصر در طراح بسته بندی است . پیکج به عنوان بخش قابل مشاهده و تعاملی از بسته بندی ،درک و ارتباط مشتری با محصول را تقویت می کنند.طراحی پیکج باید از یک ساختار مناسب و عملکردی برخوردار باشد.مثلا در مورد محصولات آشامیدنی ،اندازه پکیج باید به شکلی باشد که مشتریان بتوانند آن را به راحتی نگهداری و استفاده کنند. طراحی پکیج باید  به برند و شناخت بصری شرکت کمک کند و بین محصول و پکیج ارتباط موثری برقرار کند.پکیج  اطلاعات مرتبط با محصول را به صورت واضح و قابل فهم به مشتریان ارائه دهد. این اطلاعات می تواندشامل نام محصول ، برند ، توضیحات کوتاه ، مواد تشکیل دهنده و… باشد . طراحی پکیج می تواند به مشتریان انگیزه بیشتری برای خرید و استفاده از محصول بدهد.استفاده اخلاقانه و منحصر به فرد در طراحی پیج ف ارزش ویژه ای به آن می بخشد.

طراحی روی ماگ

طراحی روی ماگ به عنوان یک عنصر مهم در صنعت هدیه ها و لوازم خانگی، اهمیت بسیار زیادی دارد.این طراحی می تواند تاثیر قابل توجهی بر تجربه کاربری و استفاده از ماگ داشته باشد.طراحی زیبا و جذاب روی ماگ می تواند یک عامل مهم در جلب توجه مخاطبین  و جذب مشتریان عمل کند.طراحی روی ماگ می تواند یک پیام خاص را به مخاطبین منتقل کند و به عنوان یک وسیله برای انتقال هویت و شخصیت برند کمک کند.ماگ های طراحی شده ، به عنوان یک هدیه انتخاب مناسبی هستند. ماگ های با طراحی مناسب می تواند به عنوان هدیه ایده آل در مناسبت ها و جشن ها استفاده شوند.

طراحی برچسب

طراحی برچسب به عنوان یک عنصر مهم در بسته بندی و شناسایی محصولات اهمیت بسیار زیادی دارد.برچسب ها نقشدر ارتباط بین تولید کننده و مشتریان ، ارائه اطلاعات مورد نیاز و تشویق به خرید محصولات دارند.طراحی برچسب با استفاده از الگوها ، رنگ ها و نماد ها می تواند شناخت بصری محصول را تسهیل کند و به مشتریان کمک کند تا محصول خود را به راحتی پیدا کنند.طراحی برچسب می تواند نشان دهنده کیفیت و قابلیت های محصول باشد.با استفاده از طراحی حرفه ای و جذاب ،مشتریان به راحتی می توانند به محصولات شما اعتماد کنند.بنابر این طراحی برچسب، مهم ترین عنصر بصری محصول است که می تواند تاثیر های زیادی در جذب مشتری ، تمایز از رقبا و ایجاد هویت برند داشته باشد.با توجه به این اهمیت ها ، طراحی برچسب ها به دقت و دانش به انجام رسیده و بهتر است این کار را به تیم متخصص بسپارید.آتوسا مارکتینگ دارای تیم متخصص در هر حوزه است که شما را در رسیدن به این هدف یاری می کند.

طراحی رسید انبار

طراحی رسید انبار به شناسایی و مشخص کردن محل قرار گیری کالا در انبار کمک می کند و با کمک آن می تواند در فرآیند های پیکربندی ،انتقال و تخلیه کالاها از انبار بهره برداری بهتری داشت .طراحی رسید انبار به افزایش دقت و کاهش خطا در عملیات انبار داری کمک می کند.علاوه بر آن می تواند به بهبود دقت در مدیرت موجودی کمک کند و باعث کاهش نواقص در محاسبه موجودی کالا ها شود.طراحی رسید انبار می تواند بستری برای ارتباط و انتقال اطلاعات فراهم کند.از طریق استفاده از آن ، می توان اطلاعات مختلفی درباره کالاها و فرآیند های انبارداری منتقل کرد.

طراحی لیبل صنعتی

طراحی لیبل به شناسایی صنعتی به شناسایی  تعیین محتویات صنعتی محصولات و مواد کمک می کند. همچنین  در شناسایی ، مشخص کردن و ارسال اطلاعات مربوط به ماشین آلات ،مواد و فرآیندهای صنعتی استفاده می شود. در برخی طراحی لیبل صنعتی ، اطلاعاتی مثل هشدارها،نشانه های  ایمنی ، راهنمایی ها و دستورالعمل های ایمنی درج می شود که  به کارکنان و مصرف کنندگان،اطلاعات لازم درباره استفاده و نگهداری ایمن را رائه می دهند. طراحی لیبل صنعتی از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا با شناسایی محتویات، ارائه اطلاعات مهم ، مدیریت موجودی، تسهیل در برچسب گذاری قطعات و ماشین آلات ،ایجاد امنیت در حمل و نقل  به بهبود عملکرد و کارایی در صنایع مختلف کمک می کند.

طراحی منو

طراحی منو در زمینه طراحی گرافیک  و صنعت رستوران ،کافی شاپ، هتل و مکان های ارائه دهنده خوراکی بسیار مهم است .منو به عنوان یک ابزار ارتباطی بین مشتریان و محصولات یا خدماتی که یک مکان ارائه می دهد، عمل می کند.طراحی منو علاوه بر ارائه اطلاعات مربوط به غذاها و نوشیدنی ها، باید ظاهری جذاب  و حرفه ای داشته باشد تا بتواند مشتریان را به خود جذب کرده و تجربه خوردن را لذت بخش تر کند.در طراحی منو باید به سازگاری ظاهر منو با هویت و برند رستوران ، استفاده از تصاویز مناسب غذا و نوشیدنی ها ، اندازه وشکل منو ،توجه کرد .

همچنین ساختار و طرح بندیآن باید ساده وقابل فهم باشد  . در طراحی منو عناصری مانند دسته بندی غذاها،قیمت ها، توضیحات و  نام ها به شکلی منظم و مرتب درج شوند تا مشتریان به راحتی بتوانند اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنند.

طراحی لیبل تخصصی

برای طراحی لیبل تخصصی می توانید از خدمات گرافیک حرفه ای استفاده کنید.ابتدا هدف خود را از طراحی لیبل تخصصی و حوزه مورد نظر مشخص کنید و سپس یک تیم طراحی متخصص را برای رسیدن به این هدف انتخاب کنید .طراح بای توجه به نیازها و مخاطبان محصول ، می تواند یک لیبل مناسب و جذاب طرحی کند که به برند شما کمک می کند به خوبی به نمایش درآید و مشتریان را  جذب کند.

شاید سوال تو هم باشه رفیق...

طراحی تگ و… بستگی به پیچیدگی و میزان زمانی که برا آن نیاز دارد، از یک روز تا سه هفته متغییر است.

هزینه  با توجه به  جزئیات طراحی و میزان زمان مورد نیاز از 700 هزارتومان شروع می شود.

آتوسا ماردر زمینه طراحی گرافیک است  که تجربه و تخصص و مهارت آن ها موفقیت پروژه شما را تضمین می کند.با خیال راحت می توانید صفر تا صد پروژه را به آن ها بسپرید و در پایان از نتیجه کار راضی باشید.

از قسمت ثبت پروژه ،به فرم ثبت سفارش دسترسی پیدا می کنید .با پر کردن فرم که شامل نام و نام خانوادگی،شماره تماس و جزئیات پروژه است ، مشاورین ما با شما تماس می گیرند و شما را راهنمایی می کنند.راه دوم از طریق تماس با ما با آتوسا مارکتینگ تماس گرفته ،مشاورین ما پاسخگوی شما خواهند بود.

راه سوم از طریق شبکه های اجتماعی است .

همین حالا پروژه ات ثبت کن و تخفیف بگیر...
طراحی هویت بصری و سفارش طراحی هویت بصری