لوگو آتوسا مارکتینگ

Atoosa marketing

درباره ما

خدمات طراحی ui ux

ایجاد تجربه ای لذت بخش برای کاربران وب و آپ

آیا می خواهید کسب و کارتان را با تجربه و رابط کاربری متمایز و جذاب به مخاطب ارائه دهید؟خدمات طراحی ux ui به شما کمک می کند تا وب سایت یا اپلیکیشن خود را به یک مقصد جذاب برای مخاطب تبدیل کنید.با طراحی کابرپسند و شگفت انگیز ، مخاطبانتان را به تعامل بیشتر ترغیب کنید.آتوسا مارکتینگ در کمال افتخار شما را در رسیدن به این هدف همراهی کند.

پیشنهاد ویژه آتوسا مارکتینگ برای شما ​

سئو

تجربه کاربری/رابط کاربری

مشاوره کسب و کار

طراحی سایت

coding

برنامه نویسی

خدمات طراحی ui

طراحی ui آپ

طراحی رابط کاربری سایت آموزشی

سفارش طراحی ui سایت

طراحی ui اختصاصی

طراحی ui اندروید

طراحی ui آپ

طراحی ui موبایل

سفارش طراحی ui سایت

طراحی ui اختصاصی

طراحی ui اندروید

خدمات طراحی ux ui

، راز تفاوت در دنیای آنلاین

در جهان دیجیتال امروزی،تجربه کاربری و رابط کاربری نقش بسیار حیاتی و تعیین کننده ای در موفقیت یک وبسایت دارد.کاربران در کنار محصولات و خدماتی که احتیاج دارند، به دنبال  تجربه و رابط  کاربری ساده،لذت بخش و قابل فهم هستند که به آن ها کمک کند تا به مقصودشان برسند.خدمات طراحی ui ux ما برای شما تجربه ای فراتر از یک سایت و اپلیکیشن را فراهم می کند.خدمات طراحی ui ux ما با تمرکز بر تحلیل دقیق نیاز کابران،طراحی خلاقانه،اجاد تجربه های کاربری جذاب ،شما را به موفقیت و رشد در دنیای دیجیتال هدایت می کند.با بهبود تجربه کاربری و سهولت در مراحل ثبت سفارش ، نرخ تبدیل بازدید کنندگان شما به مشتری بیشتر شده ،در نتیجه فروش شما افزایش می یابد.

4 دلیل مهم برای تجربه کاربری و رابط کاربری

افزایش نرخ تبدیل

وقتی یک محصول یا خدمات دارای طراحی ui ux حرفه ای هستند،این به کاربران اطمینان می دهد که محصول یا خدمات با کیفیت و ارزشمند است که باید از آنها استفاده کند.همچینین یک رابط کاربری کاربرپسند و مطابق نیاز کاربران ، باعث افزایش رضایت آن ها می شود.در نتیجه نرخ تبدیل بهبود می یابد و منجر به افزایش فروش و موفقیت بیشتر می شود.

افزایش فروش

data-analysis

هرکسب و کاری باید در نظر داشته باشدکه در بازار رقابتی امروز با افراد زیادی رقابت می کند.بنابراین برای جلب توجه مشتریان،لازم است محصول یا خدمات شما از دیگران متمایز باشد.این جاست که خدمات طراحی UI UX منحصر به فرد به کمک می آید.با طراحی رابط کاربری جذاب ،مشتریان به محصول یا خدمات شما جذب می شوند.

بهبود تجربه کاربری

یک وب سایت یا اپلیکیشن با رابط کاربری ساده ،قابل فهم و زیبا ،تجربه کاربری بهتری را فراهم می کند. طراحی ui ux باید به گونه ای انجام شود که کاربران بتوانند به راحتی و با لذت از محصول یا خدمات شما استفاده کنند.طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری باعث افزایش رضایت آن ها می شود و و احتمالاستفاده دوباره از خدمات شما افزایش می یابد.

رشد سایت

وقتی کاربران با یک رابط کاربری ساده و قابل فهم روبه می شوند،نیاز به پشتیبانی کمتر می شود زیرا آن ها بدون مشکلات و سوالات کمتری با محصول و خدمات شما رو به رو شوند.بنابراین کاهش نیاز به پشتیبانی از طریق طراحی ui ux مناسب می تواند هزینه های پشتیبانی را کاهش داده و مشکلات را رفع کند.

مراحل ثبت پروژه

ایستگاه اول:ثبت پروژه

بلیط پرواز پروژه ات رو ثبت کن...

ایستگاه دوم :برسی و تحقیقات

هواپیمای پروژه ات داره پرواز می کنه ...

travel
ایستگاه سوم:انجام پروژه

پروژه ات درحال سفر هست

plane-landing
ایستگاه چهارم:اتمام پروژه

سفر شما با موفقیت انجام شد

5 دلیلی که آتوسا مارکتینگ را متمایز می کند

حسن انجام کار
قیمت مناسب
تیم تخصصی
سرعت
نوآوری

طراحی رابط کاربری چیست؟

طراحی رابط کاربری ،فرآیند طراحی و ایجاد واسط کاربری برای نرم افزار ها ، وب سایت ،اپلیکیشن  و دیگر سیستم های تعاملی است.رابط کاربری شامل تمام عناصری است که کاربر با آن ها در تعامل و با سیستم در ارتباط است . هدف اصلی طراحی رابط کاربری  ، ایجاد یک تجربه کاربری مثبت و موثر است که کاربران بتوانند به راحتی و بهینه با سیستم تعامل کنند.طراحی باید شامل آراستگی،سازماندهی مناسب،آسانی استفاده ،قابلیت دسترسی،سرعت بارگذاری،استفاده از نمادها و عناصر شناختی و سازگاری با محیط های مختلف باشد. در طراحی رابط کاربری،نیاز های کاربران در نظر گرفته می شود و  راهکارهایی برای بهبود تجربه کاربری ارائه می شود.

طراحی ui آپ

طراحی ui آپ یک ترکیب منحصر ب فرد از زیبایی و نوآوری است که به کاربران تجربه ی بی نظیری از تعامل با دستگاه ها و سیستم عامل ها ارائه می دهد.طراحی ui آپ بر اساس اصول هماهنگی و پیوستگی استوار است.طراحان از طریق استفاده از یک پارچگی در رنگ ها،فونت ها،آیکون و انیمیشن ،تجربه کاربری هماهنگ و پیوستگی را در سراسر سیستم عامل و اپلیکیشن ها فراهم می کنند.این باعث می شود که کاربران بتوانند به راحتی از یک اپلیکیشن به اپلیکیشن دیگری منتقل شوند و اجساس کنند  که در یک محیط سیستمی یم پارچه و همگون قرار دارند.به طور کلی طراحیuiآپ نقش بسیار مهمی در افزایش رضایت کاربران ،کاهش خطا ،ارتباط موثر،ارزش افزوده و رقابتی دارد.

طراحی رابط کاربری سایت آموزشی

طراحی رابط کاربری سایت آموزشی باعث می شود وقتی کاربر وارد سایت شود ،به راحتی به منابع آموزشی دسترسی پیدا کند.فهرست ، دسته بندی ،ناوبری های دسترسی سریع و… به کاربر امکان می دهد تا به محتوای مورد نظرشان دسترسی یابند.طراحی رابط کاربری سایت آموزشی تاثیر بسیار مهمی در موفقیت سایت آموزشی دارد.طراحی رابط کاربری ساده ،شفاف و کاربر پسند باعث جلب توجه و مشارکت فعال کاربران در سایت آموزشی می شود.همچنین طراحی رابط کاربری جذاب به افزایش انگیز کاربر برای دنبال کردن دوره منجر می شود و یادگیری را تسهیل می کند.

سفارش طراحی ui سایت

  • با سفارش طراحی ui سایت مخاطبان خود را به یک سفر جدید و هیجان انگیز دعوت کنید.طراحی ui اولین تماس کاربر با سایت است.اگر طراحی جذاب ، شیوا  و ساده باشد ،کاربران احتمالا  تمایل بیشتری برای ادامه ی استفاده از سایت خواهند داشت.المان های تعاملی جذاب و قابل دسترسی به کاربران اجازه می دهد تا با سایت تعامل کنند و اقدامات مورد نیاز را انجام دهند.سفارش امروزه طراحیuiسایت نیاز حیاتی  برای رشد و کسب و کار است.یک سایت با طراحیui جذاب و کاربر پسند مشتریان جدید را جذب می کند ، مشتریان فعلی را نگه می دارد و باعث افزایش فروش و درآمد می شود.

طراحی ui اختصاصی

طراحیuiاختصاصی اهمیت زیادی در تجربه کاربری و موفقیت یک سایت و برنامه دارد.طراحی uiاختصاصی به شما این امکان را می دهد تا یک هویت بصری و قابل تشخیص برای برند خود ایجاد کنید.با طراحی المان ها ،آیکون ها و… منحصر به فرد ، برند خود را در ذهن کاربران تداعی کنید و ارتباط قوی تری بین آن ها و برند خود ایجاد کنید.طراحیuiاختصاصی و حرفه ای می تواند به افزایش اعتماد کاربران به سایت و برنامه شما کمک کند .طراحی زیبا و متناسب با هدف سایت ،انطباق با الگوهای معمول و ارائه یک تجربه کاربری خوب،کاربران را متقاعد می کند که با یک برند حرفه ای و معتبر سر و کار دارند.

سفارش UI اندروید

سفارشuiاندروید به معنای درخواست طراحی و توسعه بخش های گرافیکی و تعاملی برای یک برنامه یا اپلیکیشن اندروید است.هنگامی که سفارشuiاندروید می دهید لازم است که نیاز ها،اهداف . سلیقه خود را به طراح  یا تیم طراحی ارائه دهید تا آن ها بتوانند طراحی مناسبی برای برنامه شما ایجاد کنند.هدف اصلی طراحی uiاندروید ، ایجاد تجربه کاربری مثبت و سازنده برای کاربران است.برنامه هایی که  دارای ui خوب هستند،به راحتی قابل استفاده و قابل فهم هستند و کاربر را در رسیدن به اهدافش یاری می کنند.در سفارشuiاندروید باید با توجه به دستورالعمل های طراحی موجود در سیستم عامل اندروید صورت گیرد.