لوگو آتوسا مارکتینگ

Atoosa marketing

درباره ما

طراحی سایت اختصاصی

گامی طلایی در جهت رشد کسب و کار آنلاین​

طراحی سایت اختصاصی ، درخشش کسب و کار شما را تضمین می کند.با داشتن یک سایت اختصاصی منحصر به فرد ، نتنها توجه مشتریان را به خود جلب می کند  بلکه  تجربه بی نظیری برای آنها به وجود می آورد. این یک فرصت استثنایی برای برند سازی کسب و کار شماست  که پیشروی را در دنیای دیجیتال تضمین می کند.

با سفارش طراحی سایت اختصاصی ، به دنیایی از فرصت ها و  ارتباطات جدید پل بزنید.

پیشنهاد ویژه آتوسا مارکتینگ برای شما ​

سئو

تجربه کاربری/رابط کاربری

مشاوره کسب و کار

طراحی سایت

coding

برنامه نویسی

paint

طراحی سایت اختصاصی

paint-brush

طراحی سایت اختصاصی

paint-brush

طراحی سایت شخصی

paint-brush

طراحی سایت اداری

paint-brush

طراحی سایت کاریابی

paint-brush

طراحی سایت خبری

paint-brush

طراحی سایت بیمه

paint-brush

طراحی سایت دندان پزشکی

paint-brush

طراحی سایت مدرسه

paint-brush

طراحی سایت نوبت دهی

paint-brush

طراحی سایت بین المللی

paint-brush

طراحی سایت برای اینستاگرام

paint-brush

طراحی سایت دانشگاهی

طراحی سایت اختصاصی

خلق برتری با طراحی منحصر به فرد

به دنیایی از طراحی سایت اختصاصی خوش آمدید . جایی که علم و هنر به یک دیگر دست می دهند تا تازه ترین رویاها را  روی وب به تصویر بکشند.در این سفر ما نتنها یک وب سایت بلکه یک اثر هنری زنده را ایجاد خواهیم کرد.جایی که تخصص و عملکرد با هم آغاز می شوند.

طراحی سایت اختصاصی شما را یک تجربه استثنایی دعوت می کند.از طرح های منحصر به فرد گرفته تا  کدنویسی دقیق ، امکانات اختصاصی ، امنیت پیشرفته ، قابلیت توسعه ، هر لحظه را با تفاوت برای شما رقم می زنیم .

سفارش طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت اختصاصی

4 دلیل مهم برای طراحی سایت اختصاصی

امنیت پیشرفته تر

در طراحی سایت اختصاصی شما می توانید  سطح امنیت سایت خود را به نحوی ارتقا دهید  که در مقابل  تهدیدات امنیتی متلف مقاومت کند . این کار با استفاده از راهکارهای اختصاصی است که اقدامات امنیتی خاصی را پیاده سازی می کند، به تنظیمات سفارشی و محافظتی جهت جلوگیری از نفوذ و حملات احتمالی ،پاسخ معتبری می دهد.

همچنین از اطلاعات حساس و مهم کاربران به درستی محافظت می کند.

تجربه کاربری فراگیر

web-app

در این نوع طراحی ، تجربه کاربری وب سایت شما به صورت منحصر به فرد و مطابق نیاز های مخاطبان است . امکانات منحصر به فرد، طراحی اختصاصی ، گرافیک جذاب و ساختار مناسب ، کاربران به راحتی و با لذت بیشتری در سایت شما حضور پیدا می کنند.

توجه به جزئیات مثل طراحی  دکمه ها ،ناوبری مناسب  و… تاثیر مستقیمی در تجربه کاربری دارد که در نهایت افزایش رضایت و مشارکت کاربران را به دنبال دارد

ارائه ساده مفاهیم

با طراحی سایت اختصاصی ، شما سایتی مطابق استاندارد های برتر و به روز دارید . که به معنای این است وب سایت شما با ساختار مناسب ،کدنویسی بهینه و رعایت مستندات فنی ، به بهترین شکل به کاربران ارائه می شود .

شما می توانید به دقت ویژگی ها و امکاناتی که سایت شما به آن نیاز دارد ، به آن اضافه کنید .

 

رقابت پذیری

وجود یک وبسایت حرفه ای و جذاب ،به شما امکان می دهد تا در میان رقبای خود برجسته شوید و بازار را بهتر بشناسید .با استفاده از ابزارهای مختلفی مانند تحلیل وبسایت ،می توانید نیاز ها و علاقه های مشتریان را بهتر درک کنید و استراتژِی های بهبود راهکارهای خود را ایجاد کنید.با ارائه محتوای منحصر به فرد و خدماتی متمایز ،می توانید مزیت رقابتی خود را نشان دهید و مشتریان را به سمت خود جذب کنید.

مراحل طراحی سایت اختصاصی

ایستگاه اول:ثبت پروژه

بلیط پرواز پروژه ات رو ثبت کن...

ایستگاه دوم :برسی و تحقیقات

هواپیمای پروژه ات داره پرواز می کنه ...

travel
ایستگاه سوم:انجام پروژه

پروژه ات درحال سفر هست

plane-landing
ایستگاه چهارم:اتمام پروژه

سفر شما با موفقیت انجام شد

5 دلیلی که آتوسا مارکتینگ را متمایز می کند

حسن انجام کار
قیمت مناسب
تیم تخصصی
سرعت
نوآوری

تعرفه طراحی سایت

پلن برنزی

50/000/000 میلیون تومان

 • خرید هاست و دامنه
 • اتصال هاست و دامنه
 • بکاپ گیری 24 ساعته 
 • فعال کردن گواهی ssl
 • طراحی اختصاصی سایت 
 • ui پایه

پلن نقره ای

70/000/000 میلیون تومان

 

 • خرید هاست و دامنه
 • اتصال هاست و دامنه
 • بکاپ گیری 8 ساعته 
 • فعال کردن گواهی ssl
 • طراحی اختصاصی سایت 
 • ui متوسط
 •  امنیت متوسط 
 • طراحی اختصاصی صفحات

پلن طلایی

تماس بگیرید

 • خرید هاست و دامنه 
 • اتصال هاست و دامنه 
 • بکاپ گیری 4 ساعته
 • فعال کردن گواهی ssl
 • طراحی اختصاصی سایت 
 • ui پیشرفته
 • امنیت بالا 
 • طراحی اختصاصی صفحات 
 • کدنویسی اختصاصی
 • رعایت اصول سئو
 • طراحی امکانات اختصاصی بر حسب نیاز کارفرما
paint

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی شامل ایجاد یک وب سایتر منحصر به فرد برای یک شرکت، شخص  ، کسب و کار و سازمان است. در این نوع طراحی سایت به طور کامل براساس نیاز ها و موارد خاص مالک سایت طراحی و ایجاد می شود. طراحی صفحات ، گرافیک و برندینگ، تنظیمات رنگ، فونت ها و آیکون ها ، نمایش محتوا و تصاویر ، انتقال داده و ارتباط با پایگاه دادع ،ایجاد قالب بندی و ساختار منطقی سایت ،ایجاد صفحات داخلی و برنامه نویسی تعاملی مانند فرم ها ، جست وجوی پیشرفته ، و سیستم های مدیریت محتوا از جمله قابلیت های طراحی سایت اختصاصی است .

در این نوع طراحی از زبان های برنامه نویسی مانند CSS ، PHP JAVA SCRIPT و… استفاده می شود.

در مجموع طراحی سایت اختصاصی  به مالک سایت این امکان را می دهد تا یک وب سایت با دقت موردنظر طراحی شود  و آن را با موارد خاص و منحصر به فرد خود سازگار کند.

paint

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی ، به ساخت و طراحی یک وب سایت برای یک فرد خاص ،اعلب به عنوان یک نمایشگاه آنلاین از خود و کارهای خود استفاده می شود.این نوع سایت معمولا برای ارائه اطلاعات شخصی ، نمونه کار ،رزومه، بلاک و محتوای شخصی دیگر استفاده می شود.

طراحی سایت شخصی می تواند برای افرادی که می خواهند خود را به صورت آنلاین معرفی کنند ،مهم باشد. معمولا در زمینه های مختلفی مثل هنر ، طراحی ،عکاسی ، نویسندگی ،  موسیقی ، کسب و کار شخصی و… استفاده می شود .

 

paint

طراحی سایت بین المللی

طراحی سایت بین المللی به طراحی و توسعه یک وب سایت اختصاصی می پردازد و به منظور جذب  کاربران و مخاطبان از سراسر جهان و برقراری ارتباط بین فرهنگ ها و زبان های مختلف ارائه می شود.

ساین  بین المللی باید قابلیت نمایش در چندین زبان را داشته باشد تا بتواند به کاربران از کشور های مختلف خدمات خود را ارئه دهد.توجه به طراحی بصری بین المللی از اهمیت زیادی برخوردار است چراکه باید به گونه ای طراحی شود که برای تمامی کاربران جهانی قابل استفاده باشد.

در طراحی سایت بین المللی باید به نیازمندی و محدودیت های محلی نیز توجه شود سازگاری با استانداردهای بین المللی و توجه به امنیت بین المللی نیز در دستورکار قرار گیرد.

paint

طراحی سایت کاریابی

طراحی یک سایت کاریابی ، می تواند به شما کمک کند تا یک پلتفرم آنلاین برای ارتباط کارجویان با کارفرمایان ایجاد کنید .رابط کاربری سایت کاریابی باید شیوا، کاربرپسند و آراسته باشد.ساختار منظم و سلسه مراتب برای سایت کاریابی بسیار مهم است .سایت کاریابی باید فرم های ثبت نام برای کارجویان و کارفرمایان داشته باشد.در طراحی سایت کاریابی ، آگهی را نباید فراموش کرد .هرآگهی باید شامل  شغل ،محل کار ، توضیحات و الزامات شغلی باشد.ساخت  و نمایش پروفایل کاربران ،برقراری ارتباط بین کارفرما و کارجویان ، به روزرسانی مداوم ،بهینه سازی برای موتورهای جست و جو ، امنیت از مهم ترین مواردی است که در طراحی سایت کاریابی باید مورد توجه قرار گیرد.

paint

طراحی سایت دانشگاهی

طراحی سایت دانشگاهی اهمیت زیادی برای یک دانشگاه دارد.سایت دانشگاهی به عنوان یک پلتفرم آنلاین ارتباطی با دانشجویان،اعضا هیئت علمی و کارکنان دانشگاه عمل می کند.طراحی سایت دانشگاهی امکاناتی مانند ثبت نام آنلاین،انتخاب واحد،دریافت کارت ورود به جلسات آزمون و سایر خدمات دیگر را برای دانشجویان فراهم می کند.این امکانات آنلاین باعث افزایش سرعت و کارایی در انجام امور دانشجویی می شود.سایت داشنگاهی  به معرفی رشته ها،دپارتمان ها و برنامه های تحصیلی می پردازد . اطلاعاتی مانند دروس ارائه شده ،برنامه های کارشناسی ،ارشد ، دکتری و اساتید مربوطه در سایت قابل دسترسی است. 

paint

طراحی سایت مدرسه

طراحی سایت مدرسه از جمله نیازهای مهم است که مدرسه را  به توسعه دعوت می کند.

سیات مدرسه به مدیران ،معلمان،دانش آموزان،والدین و دیگر اعضای جامعه مدرسه اجازه می دهد تا به راحتی به اهداف تحصیلی خود دست پیدا کنند.

از طریق سایت مدرسه می توان برنامه ها ، اطلاعیه ، تقویم تحصیلی ، نتایج امنتحانات ،اخبار مدرسه و  سایر اطلاعات مهم را اطلاع رسانی کرد.

طراحی سایت مدرسه  فرصت های آموزشی و پیشرفت  را به سمت مدرسه شما هدایت می کند